Organic groups (7.x-2.0-rc1) - en to ka translation catalogue (43 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Field
ka: ველი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Post
ka: პოსტი

en: Roles
ka: როლები

en: Group ID
ka: ჯგუფის ID

en: Role name
ka: როლის სახელი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Fields
ka: ველები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Full
ka: სრული

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Permissions
ka: უფლებები

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Delete role
ka: როლის წაშლა

en: Manage fields
ka: ველების მართვა

en: Add field
ka: ველის დამატება

en: Permission
ka: უფლება

en: Hide
ka: დამალვა

en: Global
ka: გლობალური

en: Save role
ka: როლის შენახვა

en: Add role
ka: როლის დამატება

en: The role has been added.
ka: როლი დამატებულია.

en: - All -
ka: - ყველა -
