Organic groups (7.x-2.0-rc1) - en to ps translation catalogue (28 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: User
ps: غړی

en: Configure
ps: سازول

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Add user
ps: غړی زیاتول

en: People
ps: خلک

en: Permissions
ps: اجازې

en: User name
ps: کارن نوم

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Add field
ps: ډګر زیاتول

en: Permission
ps: اجازه

en: Hide
ps: پټول

en: Add role
ps: دنده (رول) زیاتول

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: - All -
ps: - ټول -
