Organic groups (7.x-2.0-rc4) - en to sq translation catalogue (47 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Post
sq: Dërgimi

en: Roles
sq: Rolet

en: Comment
sq: Komenti

en: Role name
sq: Emri i rolit

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Add user
sq: Shto përdorues

en: locked
sq: bllokuar

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Delete role
sq: Elemino rolin

en: Add field
sq: Shto fushë

en: Permission
sq: Të drejta

en: Save role
sq: Ruaj rolin

en: Add role
sq: Shto rolin

en: You must specify a valid role name.
sq: Duhet të specifikosh një emër të vlefshëm roli.

en: The role has been added.
sq: Roli u shtua.

en: Save permissions
sq: Ruaj të drejtat

en: edit permissions
sq: ndrysho të drejtat

en: List, edit, or add user roles.
sq: Shfaq, ndrysho, ose shto rolet e përdoruesve.

en: edit role
sq: ndrysho rolin

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
sq: Emri për këtë rol. Për shembull: "moderator", "redaksia", "arkitekt siti".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
sq: Roli me emër %name ekziston rregullisht. Zgjidh një emër tjetër roli.

en: The role has been renamed.
sq: Roli u riemërtua.

en: The role has been deleted.
sq: Roli u eleminua.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
sq: Përcakton hyrjen në funksione duke zgjedhur të drejtat për rolet.

en: Edit role
sq: Ndrysho rolin

en: Detection method
sq: Metoda e zbulimit
