Organic groups (7.x-2.1) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр
