Organic groups (7.x-2.1) - en to pa translation catalogue (20 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Add user
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸ਼ਾਮਲ

en: People
pa: ਲੋਕ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: Add field
pa: ਖੇਤਰ ਸ਼ਾਮਲ
