Organic groups (7.x-2.10) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: !name field is required.
ky: !name мамычасынын толтурулушу шарт.
