Organic groups (7.x-2.10) - en to uk translation catalogue (226 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Group
uk: Група

en: Subscribe to group
uk: підписатися на групу

en: Unsubscribe from group
uk: Відписатися від групи

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Administer the suite of Organic groups modules.
uk: Адміністрування набору модулів Органічних груп.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Are you sure you want to join the group %title?
uk: Ви дійсно бажаєте стати учасником групи %title?

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Description
uk: Опис

en: more
uk: ще

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Field
uk: Поле

en: remove
uk: видалити

en: Teaser
uk: Анонс

en: User
uk: Користувач

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Node
uk: Матеріал

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Post
uk: Допис

en: Roles
uk: Ролі

en: Comment
uk: Коментар

en: Group ID
uk: ID групи

en: Role name
uk: Назва ролі

en: Field name
uk: Назва поля

en: Fields
uk: Поля

en: State
uk: Стан

en: Desc
uk: Спад

en: Edit group
uk: Редагувати групу

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Full
uk: Повністю

en: Add user
uk: Додати користувача

en: Group members
uk: Учасники групи

en: Pending
uk: Очікування

en: locked
uk: заблоковано

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Features
uk: Властивості

en: Target type
uk: Цільовий тип

en: Organic groups access control
uk: Контроль доступу Organic groups

en: Entity
uk: Сутність

en: People
uk: Люди

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Other groups
uk: Інші групи

en: Permissions
uk: Повноваження

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: Join
uk: Увійти

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: Apply
uk: Застосувати

en: Join group
uk: Приєднатися до групи

en: Leave group
uk: Вийти з групи

en: Add members
uk: Запросити в групу

en: Group roles
uk: Ролі групи

en: Group description
uk: Опис групи

en: Delete role
uk: Видалити роль

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Add field
uk: Додати поле

en: Node reference
uk: Посилання на матеріал

en: Permission
uk: Повноваження

en: Hide
uk: Приховати

en: Global
uk: Глобальне

en: Save role
uk: Зберегти роль

en: Private group
uk: Приватна група

en: Add role
uk: Додати роль

en: You must specify a valid role name.
uk: Потрібно вказати припустиму назву ролі.

en: The role has been added.
uk: Роль додано.

en: Offset
uk: Зміщення

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Save permissions
uk: Зберегти повноваження

en: edit permissions
uk: редагувати повноваження

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Subscribe user to group
uk: Підписати користувача на групу

en: Unsubscribe user from group
uk: Скасувати підписку користувача на групу

en: User is group member
uk: Користувач є членом групи

en: List, edit, or add user roles.
uk: Переглянути, редагувати або додати ролі користувачів.

en: edit role
uk: редагувати роль

en: Bundles
uk: Пакети

en: Add users
uk: Додати користувачів

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: Add roles
uk: Додати ролі

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
uk: Оберіть одну або декілька ролей, що ви вважаєте за необхідне надати обраним користувачам.

en: Remove roles
uk: Видалити ролі

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
uk: Оберіть одну або декілька ролей, що ви вважаєте за вилучити у обраних користувачів.

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
uk: Ви не вказали жодної ролі, що її потрібно додати або вилучити. Будь ласка, оберіть що-небудь.

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
uk: Назва для цієї ролі. Наприклад: "модератор", "редакційна колегія", "архітектор сайту".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
uk: Роль з назвою %name вже існує. Виберіть іншу назву для ролі.

en: The role has been renamed.
uk: Роль перейменовано.

en: The role has been deleted.
uk: Роль була успішно видалена.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
uk: Визначення доступу до функцій встановленням повноважень для ролей.

en: Edit role
uk: Редагувати роль

en: View panes
uk: Фрагменти панелі видів

en: Content pane
uk: Фрагмент вмісту

en: Manage members
uk: Керувати учасниками

en: The name of the role.
uk: Назва ролі.

en: The role ID of the role.
uk: Ідентифікатор ролі.

en: Detection method
uk: Метод визначення

en: Edit own %type_name content
uk: Редагування власного матеріалу %type_name

en: Edit any %type_name content
uk: Змінити будь-який %type_name матеріал

en: Delete own %type_name content
uk: Видалення власного матеріалу %type_name

en: Delete any %type_name content
uk: Видалити всі матеріали %type_name

en: Group type
uk: Тип групи

en: Concatenator
uk: З’єднувач

en: Your groups
uk: Ваші групи

en: Administer group
uk: Адміністрування групи

en: Determine if this should be a group.
uk: Визначіть, чи має це бути групою.

en: Group roles and permissions
uk: Групові ролі та повноваження

en: Determine to which groups this group content is assigned to.
uk: Визначте, до яких груп призначений цей матеріал.

en: Groups audience
uk: Аудиторія груп

en: API to allow associating content with groups.
uk: API, що дозволяє прив'язувати матеріал до певних груп.

en: Group visibility
uk: Видимість групи

en: Group content visibility
uk: Видимість вмісту групи

en: Group context detection
uk: Визначення контексту групи

en: Order of Group context detection methods.
uk: Послідовність способів визначення контекстів групи.

en: Determine context by checking if a node is a group or a group content.
uk: Визначити контекст шляхом перевірки, чи матеріал являє собою групу або вміст групи.

en: Edit @label field
uk: Редагувати поле @label

en: Add a group member to %group
uk: Додати учасника групи %group

en: You have entered an invalid user name.
uk: Введене невірне ім'я користувача.

en: @bundle - @entity entity
uk: @bundle - сутність @entity

en: Field %field already exists in %bundle.
uk: Поле %field вже існує в %bundle.

en: You are already a member of the group @group.
uk: Ви вже учасник групи @group.

en: @user is already a member of the group @group.
uk: Користувач @user вже учасник групи @group.

en: As the manager of %group, you can not leave the group.
uk: Як менеджер групи %group, ви не можете її залишати.

en: Are you sure you want to unsubscribe from the group %title?
uk: Ви дійсно бажаєте вийти з групи %title?

en: You are the group manager
uk: Ви — менеджер групи

en: Request group membership
uk: Запит на вступ до групи

en: This is a closed group. Only a group administrator can add you.
uk: Це закрита група. Лише адміністратор групи може вас додати.

en: Group content
uk: Вміст групи

en: Approve and deny subscription
uk: Підтвердження або відхилення запитів

en: Add people
uk: Додавання користувачів

en: Add group members.
uk: Додати учасників групи.

en: Manage the group members.
uk: Керувати учасниками групи.

en: Roles (read-only)
uk: Ролі (тільки читання)

en: View the group roles.
uk: Переглянути ролі групи.

en: Permissions (read-only)
uk: Повноваження (тільки читання)

en: View the group permissions.
uk: Переглянути повноваження групи.

en: Find and manage group members.
uk: Пошук учасників групи і керування ними.

en: OG group
uk: Група ОГ

en: OG: user permission in group
uk: ОГ: повноваження користувача в групі

en: Asc
uk: Зрост

en: This is description of the group.
uk: Це опис групи.

en: Use destination
uk: Використовувати місце призначення

en: Add destination to the link
uk: Додавати до посилання місце призначення

en: Entity id
uk: Id сутності

en: Get group members from group audience
uk: Отримати учасників групи з аудиторії групи

en: List of group members
uk: Перелік учасників групи

en: List of group managers
uk: Перелік керівників групи

en: Request message
uk: Повідомлення запиту

en: This is the text a user may send to the group administrators.
uk: Цей текст користувач може відправляти адміністраторам групи.

en: Group membership
uk: Участь у групах

en: group membership
uk: участь у групах

en: There is no content in this group.
uk: В цій групі поки відсутні матеріали.

en: OG example
uk: Приклад ОГ

en: Group register
uk: Реєстрація в групі

en: Set the content type to be a group, that content will be associated with, and will have group members.
uk: Встановити групою цей тип матеріалу, ці матеріали будуть пов'язані з групою і утримуватимуть її учасників.

en: Set the content type to be a group content, that can be associated with groups.
uk: Встановити матеріалом групи, що може бути пов'язаний з групами, тип матеріалу.

en: OG: user membership in group
uk: ОГ: участь користувача у групі

en: The user's OG membership
uk: Членство користувача в ОГ

en: OG membership
uk: Членство ОГ

en: User has become a group member
uk: Користувач став учасником групи

en: A user has become a group member, but might have been not yet approved.
uk: Користувач став учасником групи, але ще не був схвалений.

en: User membership has been approved
uk: Участь користувача у групі була схвалена

en: User membership has been blocked
uk: Членство користувача було заблоковане

en: User has been removed from group
uk: Користувача було вилучено з групи

en: A user has been removed from group and is no longer a group member.
uk: Користувача було вилучено з групи і він більше не є її учасником.

en: OG membership type
uk: Тип участі ОГ

en: The entity that is a group content.
uk: Сутність, що є вмістом групи.

en: OG: Node is an OG group
uk: ОГ: Матеріал є групою ОГ

en: @identifier is an OG group
uk: @identifier не є групою ОГ

en: OG: Node is an OG group content
uk: ОГ: Матеріал є вмістом групи ОГ

en: OG Group
uk: Група ОГ

en: The entity type that can be referenced thru this field.
uk: Тип сутності, на який можна посилатися через це поле.

en: Entity Reference Autocomplete
uk: Автодоповнення посилання на сутність

en: Target bundles
uk: Цільові пакети

en: The bundles of the entity type that can be referenced. Optional, leave empty for all bundles.
uk: Пакети, належні до типу сутності, на які можна посилатися. Необов'язково, для всіх пакетів залиште порожнім.

en: Manage group members and content in the group.
uk: Керувати учасниками і матеріалами групи.

en: Determine if this is an OG group.
uk: Визначіть, чи це група ОГ.

en: Current OG group from context
uk: Поточна група ОГ з контексту

en: @state group members
uk: Учасники групи @state

en: @entity in group @group
uk: @entity в групі @group

en: Create %type_name content
uk: Створити матеріал %type_name

en: The OG group associated with the OG membership.
uk: Група ОГ, пов'язана з участю в ОГ.

en: OG context
uk: Контекст ОГ

en: OG context detection and selection
uk: Визначення та вибір контексту ОГ

en: User %name is already subscribed to group.
uk: Користувач %name вже підписаний на групу.

en: Field %label
uk: Поле %label

en: You are already registered to another group | You are already registered to @count groups
uk[0]: Ви вже зареєстровані в іншій групі.
uk[1]: Ви вже зареєстровані в @count групах.
uk[2]: Ви вже зареєстровані в @count групах.

en: Administer OG settings.
uk: Адміністрування налаштувань ОГ.

en: OG field settings
uk: Налаштування полів ОГ

en: Membership types
uk: Типи участі

en: OG behavior
uk: Режим ОГ

en: URL (content create)
uk: URL (створення матеріалу)

en: Subscribe to group (no approval required)
uk: Підписатися на групу (схвалення не потрібне)

en: OG permissions overview
uk: Огляд повноважень ОГ

en: Overview of Organic groups permissions.
uk: Огляд повноважень Органічних груп.

en: OG roles overview
uk: Огляд ролей ОГ

en: Show total members
uk: Кількість учасників

en: Manage permissions
uk: Керувати повноваженнями

en: OG widget
uk: Віджет ОГ

en: Associate this content with groups you belong to.
uk: Зв'яжіть цей матеріал з групами, до яких ви належите.

en: As groups administrator, associate this content with groups you do <em>not</em> belong to.
uk: Як адміністратор групи, зв'яжіть цей матеріал з групами, до яких ви <em>не</em> належите.

en: Determine access to the group.
uk: Виконайте визначення доступу до групи.

en: Determine context by checking if the parent content of the comment belongs to a group
uk: Визначити контекст, перевіряючи належність батьківського матеріалу коментаря до групи

en: Associate this user with groups you belong to.
uk: Пов'язати цього користувача з групами, в яких ви перебуваєте.

en: As groups administrator, associate this user with groups you do <em>not</em> belong to.
uk: На правах адміністратора груп, пов'язати цього користувача з групами, в яких ви <em>не</em> перебуваєте.

en: Check access
uk: Перевірка доступу

en: OG role granted to user
uk: Роль ОГ, надана користувачеві

en: An OG role has been granted to this user.
uk: Роль ОГ, що була надана цьому користувачеві

en: OG role ID
uk: ID ролі ОГ

en: The id of the OG user role.
uk: Ідентифікатор ролі користувача ОГ.

en: Are you sure you would like to remove the membership for the user @user?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити учасника @user?
