Organic groups (7.x-2.2) - en to eu translation catalogue (77 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: Subscribe to group
eu: Taldera harpidetu

en: Unsubscribe from group
eu: Taldeko harpidetza utzi

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Field
eu: Eremua

en: Teaser
eu: Laburpena

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Post
eu: Argitalpena

en: Roles
eu: Zereginak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Role name
eu: Zereginaren izena

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Edit group
eu: Editatu multzoa

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Full
eu: Osoa

en: Add user
eu: Gehitu erabiltzaile bat

en: Group members
eu: Taldeko kideak

en: locked
eu: blokeatuta

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Target type
eu: Helburu mota

en: Entity
eu: Entitatea

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Permissions
eu: Baimenak

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Join
eu: Lotu

en: Apply
eu: Ezarri

en: Delete role
eu: Ezabatu zeregina

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Add field
eu: Gehitu eremua

en: Permission
eu: Baimena

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Global
eu: Globala

en: Save role
eu: Gorde zeregina

en: OG settings
eu: OG ezarpenak

en: Private group
eu: Talde pribatua

en: Add role
eu: Gehitu zeregina

en: You must specify a valid role name.
eu: Baliozko rol-izen bat zehaztu behar duzu.

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Save permissions
eu: Gorde baimenak

en: edit permissions
eu: baimenak editatu

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: List, edit, or add user roles.
eu: Erabiltzailen zereginak zerrendatu, gehitu eta editatu.

en: edit role
eu: zeregina editatu

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
eu: Jadanik badago %name izeneko rola. Beste rol-izen bat hautatu ezazu.

en: The role has been renamed.
eu: Zeregina berrizendatu da.

en: The role has been deleted.
eu: Zeregina ezabatu da.

en: Edit role
eu: Editatu zeregina

en: Content pane
eu: Eduki panela

en: OG group
eu: OG multzoa

en: Asc
eu: Goraka
