Organic groups (7.x-2.3) - en to lt translation catalogue (91 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Subscribe to group
lt: Prisijungti prie grupės

en: Unsubscribe from group
lt: Pasišalinti iš grupės

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Are you sure you want to join the group %title?
lt: Ar tikrai norite prisijungti prie grupės %title?

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Teaser
lt: Įžanga

en: User
lt: Narys

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Post
lt: Įrašas

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: Role name
lt: Rolės pavadinimas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: State
lt: Etapas

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Group members
lt: Grupės nariai

en: Pending
lt: Laukiama

en: locked
lt: užrakinta

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Features
lt: Savybės

en: Organic groups access control
lt: Organic groups priėjimo kontrolė

en: Entity
lt: Esybė

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Other groups
lt: Kitos grupės

en: Permissions
lt: Leidimai

en: User name
lt: Nario vardas

en: Join
lt: Prisijungti

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Join group
lt: Prisijungti prie grupės

en: Leave group
lt: Palikti grupę

en: Add members
lt: Pridėti narius

en: Group description
lt: Grupės aprašymas

en: Delete role
lt: Pašalinti rolę

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: Permission
lt: Leidimai

en: Hide
lt: Slėpti

en: Global
lt: Globalus

en: Save role
lt: Išsaugoti rolę

en: Private group
lt: Privati grupė

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: You must specify a valid role name.
lt: Turite pavadinti rolę.

en: The role has been added.
lt: Rolė pridėta.

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: edit permissions
lt: redaguoti teises

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Subscribe user to group
lt: Prijungti narį prie grupės

en: Unsubscribe user from group
lt: Atjungti narį nuo grupės

en: User is group member
lt: Narys priklauso grupei

en: List, edit, or add user roles.
lt: Pateikti sąrašą, pridėti ar redaguoti roles.

en: edit role
lt: redaguoti rolę

en: Add users
lt: Pridėti narius

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
lt: Šios rolės pavadinimas. Pavyzdžiui, "moderatorius", "korespondentas", "tarybos narys".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
lt: Rolė pavadinimu %name jau yra. Prašome pasirinkti kitą.

en: The role has been renamed.
lt: Rolė pervadinta.

en: The role has been deleted.
lt: Rolė pašalinta.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
lt: Nusako priėjimą pagal rolę.

en: Edit role
lt: Redaguoti rolę

en: Detection method
lt: Aptikimo metodas
