Organic groups (7.x-2.3) - en to sl translation catalogue (57 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: Subscribe to group
sl: Naročite se na skupino

en: Unsubscribe from group
sl: Odjavite se iz skupine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Field
sl: Polje

en: User
sl: Uporabnik

en: Configure
sl: Nastavi

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Post
sl: Objava

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Role name
sl: Ime vloge

en: Field name
sl: Ime polja

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: Pending
sl: Čaka

en: locked
sl: zaklenjeno

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: People
sl: Uporabniki

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: Delete role
sl: Izbriši vlogo

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Add field
sl: dodaj polje

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Hide
sl: Skrij

en: Save role
sl: Shrani vlogo

en: Add role
sl: Dodaj vlogo

en: You must specify a valid role name.
sl: Vnesti morate veljavno ime vloge.

en: The role has been added.
sl: Nova vloga je bila dodana.

en: Save permissions
sl: Shrani dovoljenja

en: edit permissions
sl: uredi dovoljenja

en: List, edit, or add user roles.
sl: Izpiši, uredi ali dodaj uporabniške vloge.

en: edit role
sl: uredi vlogo

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
sl: Ime za vlogo.  Primer: "moderator", "urednik", "načrtovalec strani".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
sl: Vloga z imenom %name že obstaja. Prosimo, izberite drugačno ime vloge.

en: The role has been renamed.
sl: Vloga je bila preimenovana.

en: The role has been deleted.
sl: Vloga je bila izbrisana.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
sl: Določi pravila dostopanja do servisov (features) spletnega mesta z določanjem pravic posameznim vlogam uporabnikov (user roles).

en: Edit role
sl: Uredi vlogo
