Organic groups (7.x-2.3) - en to ug translation catalogue (33 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: All
ug: ھەممە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Role name
ug: ئەزالىق نامى

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Full
ug: تولۇق

en: Add user
ug: ئەزا قوشۇش

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: People
ug: ئەزالار

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Delete role
ug: ئەزالارنى ئۆچۈرۈش

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: Add role
ug: ئەزا گوروپپىسى قوشۇش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Find and manage group members.
ug: گورۇپپا ئەزالىرىنى ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش
