Organic groups (7.x-2.6) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: more
ht: plis

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Comment
ht: Komantè

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
