Organic groups (7.x-2.6) - en to si translation catalogue (20 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Group
si: සමූහය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: more
si: තවත්

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Permissions
si: අවසර

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
