Organic groups (7.x-2.7) - en to dz translation catalogue (45 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Post
dz: གནས་བསྐྱོད།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Role name
dz: ལས་འགན་གྱི་མིང་།

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Add user
dz: ལག་ལེན་པ་ ཁ་སྐོང་རྐྱབ་

en: locked
dz: ལྡེ་མིག་རྐྱབ་ཡོདཔ།

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: !name field is required.
dz: !nameས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: Delete role
dz: ལས་འགན་བཏོན་གཏང་།

en: Add field
dz: ས་སྒོ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: Save role
dz: ལས་འགན་སྲུངས།

en: Add role
dz: ལས་འགན་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་ཡོད།

en: You must specify a valid role name.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ཐེས་ཅན་ལས་འགན་གྱི་མིང་ཅིག་  གསལ་བཀོད་འབད་དགོ

en: The role has been added.
dz: ལས་འགན་ཚུ་  ཁ་སྐོང་རྐྱབ་ཡོད།

en: Save permissions
dz: གནང་བ་སྲུངས།

en: edit permissions
dz: གནང་བ་ཚུ་ཞུན་དག་འབད་

en: List, edit, or add user roles.
dz: ལག་ལེན་པའི་ལས་འགན་འདི་ ཐོ་ཡིག་བརྐྱབ་ནི་  ཞུན་དག་འབད་ནི་ ཡང་ན་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ།

en: edit role
dz: ལས་འགན་ཞུན་དག་འབད།

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
dz: འ་ནི་ལས་འགན་འདི་གི་དོན་ལུ་  མིང་། དཔེར་ན་: "moderator", "editorial board", "site architect"བཟུམ།

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
dz: ལས་འགན་མིང་ %name འདི་ཧེ་མ་ལས་རང་འདུག།  ལས་འགན་མིང་གཞན་མི་ཅིག་གདམ་ཁ་བརྐྱབ་གནང་།

en: The role has been renamed.
dz: ལས་འགན་ཚུ་བསྐྱར་མིང་བཏགས་ཡོདཔ།

en: The role has been deleted.
dz: ལས་འགན་ཚུ་  བཏོན་གཏང་ཡོད།

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
dz: ལས་འགན་ཚུ་གི་དོན་ལུ་  གནང་བ་ཚུ་སེལ་འཐུ་འབད་ཐོག་ལས་  ཁྱད་རྣམ་ཚུ་ལུ་འཛུལ་སྤྱོད་ཚུ་གཏན་འབེབས་བཟོ།

en: Edit role
dz: ལས་འགན་ཞུན་དག་འབད་
