Organic groups (7.x-2.8) - en to jv translation catalogue (56 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Grup

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: more
jv: pepaké

en: Enabled
jv: Urip

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: User
jv: Panganggo

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Roles
jv: Parāgā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Role name
jv: Jeneng parāgā

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Fields
jv: Field

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Add user
jv: Tambah panganggo

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: People
jv: Pawongan

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: Delete role
jv: Mbusak parāgā

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Add field
jv: Tambah field

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Save role
jv: Simpen paraga

en: Add role
jv: Tambahnā parāgā

en: You must specify a valid role name.
jv: Sampéyan kudu ngisi jeneng paraga sing bener.

en: The role has been added.
jv: Paraga uwis ditambahaké.

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: Save permissions
jv: Simpen kawenangan

en: edit permissions
jv: sunting kawenangan

en: List, edit, or add user roles.
jv: Daftar, edit utawa nambah paraga panganggo.

en: edit role
jv: nyunting paraga

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
jv: Jeneng kanggo paraga iki. Tuladha: "moderator", "editorial board", "site architect".

en: The role has been renamed.
jv: Paraga iki uwis diganti jenengé.

en: The role has been deleted.
jv: Paraga iki uwis dibusak.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
jv: Ngenali aksés kanggo fitur karo milih kawenangané paraga.

en: Edit role
jv: Nyunting parāgā

en: Detection method
jv: Metode detèksi

en: Asc
jv: Urut Maju
