OG Book (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: Book
ar: الوثيقة

en: Book navigation
ar: تصفح الوثيقة

en: edit order and titles
ar: تحرير الترتيب والعناوين

en: No books available.
ar: لا يوجد كتب.
