OG Book (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Book
fr: Livre

en: Book navigation
fr: Navigation du livre

en: edit order and titles
fr: modifier l'ordre et les titres

en: No books available.
fr: Aucun livre disponible.
