OG Book (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Book
gl: Libro

en: Book navigation
gl: Navegación do libro

en: edit order and titles
gl: editar orde e títulos

en: No books available.
gl: Non hai libros dispoñibles.
