OG Book (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Book navigation
km: ​ការ​រុករក​សៀវភៅ

en: edit order and titles
km: កែសម្រួល​លំដាប់ និង​ចំណងជើង

en: No books available.
km: មិន​មាន​សៀវ​ភៅ​ទេ ។
