OG Book (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Book
lt: Knyga

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: edit order and titles
lt: redaguoti tvarką ir pavadinimus

en: No books available.
lt: Nėra knygų
