OG Book (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Book
nl: Boek

en: Book navigation
nl: Boeknavigatie

en: edit order and titles
nl: volgorde en titel wijzigen

en: No books available.
nl: Geen boeken beschikbaar.
