OG Book (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: Book
oc: Libre

en: Book navigation
oc: Navigacion del libre

en: edit order and titles
oc: modificar l'òrdre e los títols

en: No books available.
oc: I a pas cap de libres disponibles.
