OG Book (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Organic groups
ru: Сущностные Группы

en: Book
ru: Книга

en: Book navigation
ru: Навигация по книге

en: edit order and titles
ru: изменить порядок и наименования

en: No books available.
ru: Книг нет.
