OG Book (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Book
sk: Rezervácia

en: Book navigation
sk: Navigácia knihy

en: edit order and titles
sk: upraviť poradie a názvy

en: No books available.
sk: Nie sú dostupné žiadne knihy.
