OG Book (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Book
af: Boek

en: Book navigation
af: Boeknavigasie

en: edit order and titles
af: wysig volgorde en titels
