OG Book (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Book
be: Падшыўка

en: Book navigation
be: Навігацыя па падшыўцы

en: edit order and titles
be: рэдагаваць парадак і назвы

en: No books available.
be: Няма даступных кніг
