OG Book (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Book
bo: དེབ

en: Book navigation
bo: དེབ་ཀྱི་ཕྱོགས་སྟོན

en: edit order and titles
bo: གོ་རིམ་དང་ཁ་བྱང་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: No books available.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་དེབ་མི་འདུག
