OG Book (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: Book
bs: Knjiga

en: Book navigation
bs: Navigacije knjige

en: edit order and titles
bs: uredi poredak i naslove
