OG Book (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Book
ca: Llibre

en: Book navigation
ca: Navegació del llibre

en: edit order and titles
ca: edita l'orde i els títols

en: No books available.
ca: No hi ha llibres disponibles.
