OG Book (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Book
cs: Kniha

en: Book navigation
cs: Obsah knihy

en: edit order and titles
cs: změnit pořadí a nadpisy

en: No books available.
cs: Žádné knihy nejsou k dispozici.
