OG Book (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Book
cy: Llyfr

en: Book navigation
cy: Mordwyaeth llyfr

en: edit order and titles
cy: golygu trefn a phenawdau

en: No books available.
cy: Does dim llyfrau ar gael.
