OG Book (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Organic groups
da: Organiske grupper

en: Book
da: Bog

en: Book navigation
da: Bognavigation

en: edit order and titles
da: redigér rækkefølge og titler

en: No books available.
da: Der er ingen bøger at vise.
