OG Book (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Organic groups
de: Organische Gruppen

en: Book
de: Buch

en: Book navigation
de: Buchnavigation

en: edit order and titles
de: Reihenfolge und Titel bearbeiten

en: No books available.
de: Keine Bücher vorhanden.
