OG Book (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Book
el: Βιβλίο

en: Book navigation
el: Πλοήγηση βιβλίου

en: edit order and titles
el: επεξεργασία διάταξης και τίτλων

en: No books available.
el: Δεν υπάρχουν βιβλία διαθέσιμα
