OG Book (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Organic groups
es: Grupos Orgánicos

en: Book
es: Libro

en: Book navigation
es: Navegación del libro

en: edit order and titles
es: editar orden y títulos

en: No books available.
es: No hay libros disponibles.
