OG Book (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Book
et: Raamat

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: edit order and titles
et: järjekorra ja pealkirjade muutmine

en: No books available.
et: Raamatud puuduvad.
