OG Book (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Book
eu: Liburua

en: Book navigation
eu: Liburu nabigazioa

en: edit order and titles
eu: ordena eta izenburuak editatu

en: No books available.
eu: Ez dago libururik eskuragarri.
