OG Book (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Book
fi: Kirja

en: Book navigation
fi: Kirjan navigaatio

en: edit order and titles
fi: järjestyksen ja otsikoiden muokkaaminen

en: No books available.
fi: Kirjoja ei saatavilla.
