OG Book (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: Book
he: ספר

en: Book navigation
he: ניווט בספר

en: edit order and titles
he: עריכת סדר וכותרות

en: No books available.
he: אין ספרים זמינים.
