OG Book (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Book
hr: Knjiga

en: Book navigation
hr: Navigacija po knjizi

en: edit order and titles
hr: uredi redoslijed i nazive

en: No books available.
hr: Nema dostupnih knjiga.
