OG Book (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Book
hu: Könyv

en: Book navigation
hu: Könyv navigáció

en: edit order and titles
hu: sorrend és címek szerkesztése

en: No books available.
hu: Nincs elérhető könyv.
