OG Book (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Organic groups
id: Kelompok organik

en: Book
id: Buku

en: Book navigation
id: Navigasi buku

en: edit order and titles
id: edit judul dan urutan

en: No books available.
id: Tidak tersedia buku.
