OG Book (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Organic groups
ja: オーガニックグループ

en: Book
ja: ブック

en: Book navigation
ja: ブックナビゲーション

en: edit order and titles
ja: 並び順とタイトルの編集

en: No books available.
ja: ブックはありません。
