OG Book (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Book
jv: Buku

en: Book navigation
jv: Navigasi buku

en: edit order and titles
jv: sunting urutané lan judhul

en: No books available.
jv: Ora ānā buku sing cumawis.
