OG Book (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Book navigation
ku: ڕێدۆزی پەڕتووک

en: edit order and titles
ku: ده‌سکاری ڕێزکردن و ناونیشانەکان بکە

en: No books available.
ku: هیچ پەڕتووکێک نییە.
