OG Book (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Book
lv: Grāmata

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: edit order and titles
lv: rediģēt kārtību un virsrakstus

en: No books available.
lv: Neviena grāmata nav pieejama.
