OG Book (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Operations
no: Handlinger

en: Book
no: Bok

en: Book navigation
no: Boknavigering

en: edit order and titles
no: redigere rekkefølge og titler

en: No books available.
no: Ingen bøker tilgjengelig.
