OG Book (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Book
pl: Książka

en: Book navigation
pl: Nawigacja książki

en: edit order and titles
pl: zmiana tytułów i kolejności

en: No books available.
pl: Brak książek.
