OG Book (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Organic groups
pt: Grupos orgânicos

en: Book
pt: Livro

en: Book navigation
pt: Navegação do livro

en: edit order and titles
pt: editar ordem e títulos

en: No books available.
pt: Não há livros disponíveis.
