OG Book (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Book
ro: Carte

en: Book navigation
ro: Răsfoire cărţi

en: edit order and titles
ro: modifică ordinea şi titlurile

en: No books available.
ro: Nu există cărți disponibile.
